PARTNEŘI | CHOVATELÉ | ZAMĚSTNAVATELÉ

Pojištění co má hlavu a packu ...

Nemoc. Úraz. Odpovědnost.

Hlavní tváře PetExpert

Derek J. Cummins, spoluzakladatel

All his life Derek has been surrounded by animals growing up in Ireland and the UK. An animal household including dogs, cats, birds and even a house trained duck!

His career spans over 25 years in technology multi national companies including ICT, telecommunications, system integration and software development. In the last 14 years, he has held several executive positions including Board Member, Managing Director and CEO of technology industry leaders in Europe and North America.

Passionate about improving standards around animal health and with a never ending drive for technology innovation, he is excited about the future growth of PetExpert internationally.

Jan Moravec, spoluzakladatel

Nikdy jsem nechápal, proč musí člověk v dnešní době vyplňovat v pojišťovně zdlouhavé formuláře údaji, které jsou již dávno k dispozici. Štvalo mě jak jsou některé procesy neefektivní a zdlouhavé a jak se klient ocitá v nefér pozici, když čeká na verdikt velké instituce. Věděl jsem, že to jde dělat rychleji, lépe a z pohledu klienta důstojněji. A chtěl jsem také spojit svou vášeň pro technologie a software se smysluplnou službou, která skutečně pomáhá.  Tak došlo k založení pojištění PetExpert.

Mojí zodpovědností je, aby v PetExpertu vše fungovalo zejména z pohledu technologií (softwarů) a procesů a aby všechny ty úžasné "hračky" v podobě strojového učení, nástrojů na detekci podvodů, dynamických datových modelů a mnoha dalších vzájemně spolupracovaly a aby byly zakryté vrstvou jednoduchosti a pohodlnosti pro naše klienty a partnery.

No a pak je tu naše kočka Spotty, která se občas ocitá v roli pokusného zvířete pro ověřování toho, jak má vše probíhat v případě pojištěného klienta na veterině. Ale myslím, že jí to nevadí a pozornost veterinářů si užívá :)

Kdo je PetExpert - spoluzakladatel pojištění psů a koček
Součástí PetExpert je i tým veterinářů

MVDr. Jitka Tahadlová, Channel manager

Zvířata mne provází můj celý život, moje první vzpomínky patří dalmatínce Darině a krávě Bětce. Blízký kontakt se zvířaty všeho druhu mě už v dětství přivedl k myšlence stát se veterinářkou.

Se svým prvním psem Fredym jsem se věnovala služební a sportovní kynologii. Fredy naštěstí svůj na půl pracovní život přestál bez vážnějších úrazů. Druhým psem se pro mě stala fenka Solitaire, která tolik štěstí neměla a již ve dvou letech musela po vážném úrazu podstoupit operaci a v následujících letech složitou a nákladnou reoperaci spojenou s rehabilitací. Nikdy jsem nemusela odepřít svému psímu parťákovi ošetření z finančních důvodů. Už jako studentka jsem odkládala každou vydělanou stokorunu, ale naštěstí moje psí smečka byla součástí i té lidské, ve které jsem měla vždy skvělé zázemí. Zároveň jsem už tehdy přemýšlela nad tím, proč v naší domovině nefunguje podobné pojištění, jaké jsem znala z Anglie. Zjednodušeně řečeno majitel přijde k veterináři, ukáže kartičku a vše řeší pojišťovna.

Hlavní náplní mé práce ve firmě je komunikace s veterináři a jejich podpora. I nadále se však setkávám s majiteli zvířat, kteří jsou pro mě neustálou připomínkou, že péče o jejich mazlíčky je pro ně prioritou. Pracovat pro PetExpert pro mě znamená možnost pokračovat v základní myšlence mého povolání, a to pomáhat zvířatům.

MVDr. Kristína Škubalová, partner manager

Chtěla jsem se stát  veterinářkou již od svého dětství. Pamatuji se, že jako malá  jsem ráda a často pečovala o psy a kočky ve své rodině a i svém okolí. Po skončení studia na střední škole jsem vystudovala Fakultu veterinárního lékařství v Brně. Jako veterinární lékař jsem poté působila v průběhu  9 let na různých veterinárních pracovištích. V lednu 2018 jsem se stala součástí  týmu PetExpert, kde pečuji o partnerská veterinární pracoviště v rámci sítě PetExpert v České republice. Moje práce pro mě  znamená možnost  přispívat k budování kvalitního veterinárního zdravotního pojištění a zároveň neztratit kontakt s veterinární medicínou.

Nedílnou součástí  je i moje  9 letá fenka křížence teriéra a pudla „Hany“, která mě se svým pověstným úsměvem často a věrně doprovází na cestách za veterinárními lékaři po  České republice.

Jitka Pužmanová Novotná, likvidace pu

Psi jsou moje velká láska celý život a také mě baví práce v pojišťovnictví, ve kterém se už pár let pohybuji. Když jsem viděla pracovní nabídku, která by umožnila spojit to co mám ráda s tím, čemu rozumím, neváhala jsem ani minutu. Mám na starosti likvidaci pojistných událostí našich čtyřnohých klientů. PetExpert je malá společnost tvořena výhradně milovníky a majiteli psů a koček, a to je jeden z hlavních atributů, který se promítá do naší práce. Jsem ráda, že můžu při posuzování nároků na pojistné plnění přihlédnout i k příběhu v pozadí a nedržet se pouze striktně pojistných podmínek.

Při práci v pojišťovně jsem si díky papírům na stole často neměla kam položit hrnek s kávou. I po zavedení digitalizace trval proces likvidace několik dní nebo týdnů a cokoli „mimo směrnici“ byl problém. V tomto směru je PetExpert unikátní. Proplacení nároků za ošetření se děje v době, kdy je klient u veterináře. Nestandardní požadavky nebo i nápady a podněty klientů bereme vážně a řešíme je v řádech hodin.

Jako majitelka psů jsem si sama vyzkoušela, jaké trable přináší nemoc psa. Bylo velice stresující strachovat se o zdraví a život psího přítele a k tomu ještě řešit finanční stránku. Proto vidím velký smysl v tom, co děláme. Při návštěvě veteriny si často vyslechnu smutný příběh o tom, že léčba byla tak nákladná, že si ho rodina zkrátka nemohla dovolit. Prostě mám štěstí, že dělám práci, která má hlavu a packu.

Ivana Mejstříková, služby zákazníkům

Našeho prvního psa pořídili rodiče, když mi byly 3 roky. Byl to bernardýn. A protože byl pro mě moc velký, dostala jsem ve 4 letech jezevčíka Fifinku. Od té doby bylo jasné, že psi jsou číslo jedna v mém životě. Láska ke psům a obecně ke všem zvířátkům mě také přivedla k práci v PetExpert. Když jsem se po škole osamostatnila a pořídila jsem si svého prvního vlastního psa z útulku, poznala jsem, jak náročné je starat se o něj z hlediska kompletní veterinární péče, kterou zrovna tento pes z nevhodných podmínek potřeboval. O tom, že existuje pojištění pro psy jsem tenkrát ještě nevěděla nic a tak jeho 4 letá léčba značně zasáhla do mého rozpočtu.

V PetExpertu mám na starosti zákaznický servis a práce mě velice baví, protože nejen že se dále věnuji tomu, co jsem dělala dříve, ale také se každý den setkávám s lidmi, kteří psy a kočky milují stejně jako já. Je pro mě tedy mnohem snazší hovořit se zákazníky PetExpert na telefonu a poradit v případě, že se svým zvířátkem řeší nějaký zdravotní problém.

Lidé z PetExpert - pojištění psů a koček

Karolína Jirsová, sociální média

Už odmalička jsem milovala zvířata, ale rodiče mi nechtěli žádné pořídit. Vynahrazovali mi to tím, že jsme hlídali psy známým a v 8 letech jsem začala navštěvovat statek, kde jsem jezdila na koni a pomáhala se všemi zvířaty. Když mi bylo 18 let, tak jsem ve vesnici na horách našla Liškyna a slíbila mu kvalitní domov a lásku, ať už to bude kdekoliv. Nyní je to 10 let, co toho křížence jezevčíka s bůh ví  čím nade všechno miluji!

Během studia a následně po škole jsem pracovala ve velké zahraniční pojišťovací společnosti, ale byla to pro mě pouze práce, ve kteréjsem nebyla šťastná, věděla jsem, že mi tam něco chybí. Když jsem objevila nabídku práce ve společnosti PetExpert, věděla jsem, že je to pro mě ideální kombinace. Mohla jsem si splnit sen pracovat se zvířaty a zároveň využít zkušenosti z pojišťovnictví.

Tato práce splnila všechna moje očekávání, mohu trávit čas v příjemném prostředí a být celý den s Liškynem. Zároveň mám dobrý pocit, že práce co dělám má smysl. V dnešní době je veterinární péče velice nákladná a díky našemu pojištění má více mazlíčků dostupnou kvalitní veterinární péči. Příběhy, kdy se dozvím, že lidé nechali utratit psa, jen kvůli tomu, že neměli dostatek peněz na léčbu, jsou bolestivé. Naše pojištění může pomoci těmto příběhům zabránit. Je mi ctí, že jsem součástí týmu, který dělá pojištění, co má hlavu a packu.

Chtěli byste se stát součástí našeho týmu? Napište nám na prace@petexpert.cz.

Spočítat cenu
PES KOČKA