PARTNEŘI | CHOVATELÉ | ZAMĚSTNAVATELÉ

Pojištění co má hlavu a packu ...

Nemoc. Úraz. Odpovědnost.

Chovatelský program PetExpert

Pro majitele registrovaných chovatelských stanic

Jste-li chovatelem, či vlastníte chovatelskou stanici pejsků nebo koček, přidejte se do našeho chovatelského programu, který pojistí zdraví předávaných pejsků a kočiček. Vy tak budete mít klid, že Vám je noví majitelé nevrátí zpět v případě nemoci.  A získáte jistotu, že se o ně budou moci postarat nejlépe, jak to jde. Bez nákladů, starostí a rizik.

Prodej štěněte a kotěte s pojištěním je pro chovatele výhodné

JAK PROGRAM FUNGUJE

Chovatel v tomto programu nemá žádné náklady, za registraci ani pojištění nic neplatí, svá chovná zvířata nemusí mít pojištěná! My to doporučujeme a díky tomuto programu získáte na pojištění mnoho zvýhodnění.

Vstupní věk štěňat a koťat je od 50. dne věku, ale registrovat štěně nebo kotě do pojištění je možné okamžitě po jejich narození. Pojištění kryje případné zdravotní problémy či úrazy, které nastanou po předání štěněte nebo kotěte novému majiteli.

Každé štěně nebo kotě, které chovatel předá nové rodině bude mít 3 měsíce zdravotního a úrazového pojištění zdarma, resp. pojištění za toto období hradíme MY. Chovatel vůči nám nemá žádný finanční závazek. Podmínkou je to, aby si nový majitel pojištění aktivoval do 7 dnů od předání zvířete. K aktivaci potřebuje aktivační kód, který novému majiteli pošleme nebo ho chovatel spolu se zvířetem předá.

Chovatelský program je určen pro řádně registrované chovy psů u Českomoravské kynologické unie a koček registrovaných u Sdružení chovatelů koček v České republice. 

BENEFITY PROGRAMU

V prvé řadě Vám pomůžeme snížit riziko, že v případě potíží se zdravím předaného koťátka či štěňátka, se mazlíček vrátí do Vaší stanice s problémy.

Chovná fenka nebo kočka od nás dostane 300 Kč poukaz na pojištění za každé štěně nebo kotě, které bude pokračovat v pojištění alespoň jeden rok v úrovni START a vyšší, a pojistné bude uhrazeno ročně.

Štěňata a koťata budou do nového domova odcházet s pojištěním pro případ úrazu nebo nemoci s limitem 35 000 Kč, a to bez závazku chovatele nebo nového majitele. Nový majitel se může rozhodnout v pojištění pokračovat a zvolit si libovolnou úroveň pojistného programu.

Již od roku 2018 pomáháme chovatelům zajistit, aby jejich koťata a štěňata byla zdravá a spokojená v novém domově. Proto jsme navrhli způsob, kterým poskytujeme ochranu pro chovatele a nové majitele.

CHCI SE REGISTROVAT

Registrace je bezplatná a můžete ji udělat kdykoliv. Tedy nemusí to být době březosti fenky.  Při registraci po Vás budeme chtít nejprve email, pod kterým si vytvoříte účet Vaší chovatelské stanice.  Po registraci se dostanete do našeho chovatelského webu, kde již zaregistrujete svůj chov a hlavně budete sledovat Vaše benefity.  

Spočítat cenu
PES KOČKA