Chovatelský program PetExpert

Pro majitele registrovaných chovatelských stanic

Jste-li chovatelem, přidejte se do našeho chovatelského programu, který pojistí zdraví předávaných pejsků a kočiček. Vy tak budete mít klid, že Vám je noví majitelé nevrátí zpět v případě nemoci. A získáte jistotu, že se o ně budou moci postarat nejlépe, jak to jde. Bez nákladů, starostí a rizik.

Jak program funguje

Chovatel zaregistruje svou chovatelskou stanici a chovná zvířata. Jakmile bude mít vrh, zaregistruje všechna zvířata a předá majitelům kód, který slouží ke sjednání zvýhodněného chovatelského pojištění.

Nový majitel s využitím kódu sjedná pojištění v úrovni dle svého uvážení a aktivuje ho platbou alespoň jednoho měsíce. Automaticky za něj uhradíme další čtyři měsíce pojištění a to v libovolně zvolené úrovni. Chovatel získává odměnu ihned po aktivaci.

Vstupní věk štěňat a koťat je od 50. dne věku, ale registrovat štěně nebo kotě do pojištění je možné okamžitě po jejich narození. Pojištění kryje případné zdravotní problémy či úrazy, které nastanou po předání zdravého štěněte nebo kotěte novému majiteli.

Každé štěně nebo kotě, které chovatel předá nové rodině bude mít 4 měsíce zdravotního a úrazového pojištění zdarma, resp. pojištění za toto období hradíme MY. Chovatel vůči nám nemá žádný finanční závazek. Podmínkou je to, aby si nový majitel pojištění aktivoval do 30 dnů od předání zvířete a to platbou alespoň prvního měsíce. K aktivaci potřebuje aktivační link, který novému majiteli pošleme my nebo postačí kód, který dostane nový majitel od chovatele a aktivuje si pojištění manuálně přes aktivační stránku: https://www.petexpert.cz/aktivace.

Benefity programu

V prvé řadě Vám pomůžeme snížit riziko, že v případě potíží se zdravím předaného koťátka či štěňátka, se mazlíček vrátí do Vaší stanice s problémy. Podmínkou je předání zdravého zvířete bez vrozených vad.

Nový majitel si může zvolit libovolnou úroveň pojistného programu.

Pojištění platí ihned po aktivaci novým majitelem, je tedy vynechána čekací doba na úrazy a běžná onemocnění. Čekací doba na vybrané ortopedické potíže však platí. Tyto jsou přehledně uvedené v Přihlášce do pojištění.

Pojištění březosti chovného zvířete - chovná fena či kočka, která je zaregistrována v programu PetExpert Chovatel a má po celou dobu členství aktivní pojištění, má nárok na úhradu událostí spojených s březostí, a to již v druhém vrhu, který proběhne v programu PetExpert Chovatel za podmínek, že minimálně 3 předaná zvířata pokračovala v pojištění.

Již od roku 2018 pomáháme chovatelům zajistit, aby jejich koťata a štěňata byla zdravá a spokojená v novém domově. Proto jsme navrhli způsob, kterým poskytujeme ochranu pro chovatele a nové majitele.

Podmínky registrace

Chovatelský program je určen pro řádně registrované chovy psů u Českomoravské kynologické unie a koček registrovaných u Sdružení chovatelů koček v České republice.

Chci se registrovat

Registrace je bezplatná a můžete ji udělat kdykoliv. Není nutné, aby byla fenka zrovna březí. Při registraci po Vás budeme chtít nejprve email, pod kterým si vytvoříte účet Vaší chovatelské stanice. Po registraci se dostanete do našeho chovatelského webu, kde již zaregistrujete svůj chov, poté předávané mazlíčky a nové majitele.