Zábava pro všechny psy čeká v Pesoparku

Došly vám už nápady, jak zabavit svého čtyřnohého parťáka? Neposlouchá vás váš pes tak, jak byste chtěli? Nebo mu jen zkrátka chcete zpestřit každodenní rutinu? Se vším si hravě poradí v PESOPARKu! A že jste o něm ještě neslyšeli? Nevadí! My to napravíme. :)

Co je Pesopark a kde ho najdete?

Jedná se o nové sportovně kynologické volnočasové centrum, které naleznete u Podleského rybníka na Praze 10 - Uhříněvsi. Agility, dog dancing nebo vodní aktivity jsou jedny z mála programů, které PESOPARK nabízí. Rovněž zde naleznete školku pro štěňata, lekce pro psí puberťíky a pro milovníky bull plemen je zde možnost bull sportů. V areálu jsou k dispozici 3 výcvikové plachtové haly, vytápěná cvičebna, 5 celooplocených výcvikových hřišť, psí bazén o velikosti 10x5m s uzavřenou rampou, 12 odkládacích boxů, parkování přímo v areálu, moderní zázemí a mnoho dalšího.

Pro pošlusnost do PESOPARKu!

Sedni, lehni, čekej, ke mně nebo aport? I tyto základní povely psí poslušnosti naučí vašeho psa v PESOPARKu. Věnovat se vám budou profesionální lektoři a trenéři, kteří mají lásku k zvířatům v krvi. Ke všem chlupáčům přistupují individuálně a kladou důraz na pozitivní motivaci. Vítání jsou malí, velcí, sporťáci, gaučáci, ti s průkazem původu nebo pejsci z útulku.

PetExpert v PESOPARKu? Samozřejmě!

Bojíte se navštívit PESOPARK z důvodu možnosti úrazu při psích sportech nebo způsobení škody? Nebojte se a vezměte si s sebou pojištění PetExpert. Pojištění totiž kryje situace, kdy váš pes způsobí škodu jiné osobě na zdraví, majetku nebo způsobí finanční škodu. Rovněž se finančně postaráme o vašeho psa v případě úrazu.

Mottem PESOPARKu je „Váš pes si zaslouží to nejlepší, stejně jako Vy“

Další informace k PESOPARKu naleznete na www.pesopark.cz