Platba za pojištění

Vyhledání údajů pro platbu

Pro vyhledání Vaší pojistné smlouvy zadejte její číslo a pro kontrolu i telefonní číslo, které jste zadal(a) při jejím sjednání. Telefonní číslo zadejte bez kódu země a bez mezer. Pokud některý z údajů neznáte, zavolejte nám na telefonní číslo 295 562 562.

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Způsoby úhrady

Poplatek za pojištění je možné hradit bankovním převodem nebo platební kartou. V případě měsíčních plateb doporučujeme si nastavit trvalý příkaz. Jako číslo účtu uveďte 282049979/0300 a jako variabilní symbol číslo svého pojištění.

Splatnost a dluhPlatba za pojištění je splatná buď k výročí smlouvy - pokud platíte ročně, nebo ke stejnému dni v měsíci, kdy jste pojištění sjednali. Před splatností posíláme upozornění (pokud nemáte nastavený trvalý příkaz). Pokud nechcete toto upozornění dostávat, napište nám na info@petexpert.cz.

Pokud platbu neobdržíme k datu splatnosti, pošleme Vám během následujících 30 dnů dvě upozornění. Pokud během této doby dlužnou částku neuhradíte, nemůžeme v případě pojistné události automaticky hradit platbu veterináři a celý proces vyřizování pojistné události se tak zbytečně zdrží a zkomplikuje.