Kdo a co je PetExpert

Kdo jsme

Jsme milovníci psů a koček. Každý z nás má doma zvířecí kamarády. Máme proto právo tvrdit, že jsme opravdovými odborníky na potřeby pejsků a kočiček a jejich majitelů.

Sami jsme dlouho hledali způsob, jak těžké situace, kdy jsou naši čtyřnozí přátelé nemocní, nebo po úraze, ustát v co největším klidu a propojení se zvířátkem – jak se opravdu věnovat oslabenému kamarádovi a nemuset řešit administrativní balast.

Dostupné služby nás ale nepřesvědčily. Spojili jsme proto naše znalosti a zkušenosti ze zvířecího světa s expertízou společnosti ČSOB Pojišťovna v oblasti pojišťovnictví a vytvořili jsme si pojištění sami. Jsme rádi, že vám můžeme nabídnout první pojištění koček a psů od pejskařů a kočičkářů.

O pojištění

První pojištění koček a psů od pejskařů a kočičkářů pro ostatní. Je pro nás důležité, aby se nemocným, nebo zraněným pejskům a kočičkám dostávalo nejlepší možné péče od veterináře a maximální podpory od jejich majitelů.

Pojistná událost

Rozumíme, jak vypjaté a stresující jsou situace, když se něco nepříjemného přihodí. Je důležité vědět, že na druhé straně je někdo, kdo podobné situace zažil a musel je taky řešit. Děláme vše pro to, abychom pomáhali rychle, smysluplně a bez tahanic.

Máte konkrétní dotaz, který jsme zde nezodpověděli? Jsme na chatu nebo na telefonu 295 562 562.