PARTNEŘI | CHOVATELÉ | ZAMĚSTNAVATELÉ

Pojištění co má hlavu a packu ...

Nemoc. Úraz. Odpovědnost.

Podmínky programu CHOVATEL

Chovatelský program je určen prozatím pouze pro řádně registrované chovy psů u Českomoravské kynologické unie a koček registrovaných u Sdružení chovatelů koček v České republice. Chovatel v tomto programu nemá žádné náklady, za registraci ani pojištění nic neplatí, svá chovná zvířata nemusí mít pojištěná!

Vstupní věk štěňat a koťat do pojištění je od 50. dne věku, ale přihlásit štěně nebo kotě do pojištění je možné okamžitě po jejich narození. Pojištění kryje případné zdravotní problémy či úrazy, které nastanou po předání štěněte nebo kotěte novému majiteli. Nový majitel nemůže být ve stejné domácnosti spolu s chovatelem.

Každé štěně nebo kotě, které chovatel předá nové rodině bude mít 3 měsíce zdravotního a úrazového pojištění zdarma, resp. pojištění za toto období hradíme MY. Chovatel vůči nám nemá žádný finanční závazek.

Podmínkou je to, aby si nový majitel pojištění aktivoval do 7 dnů od předání zvířete. K aktivaci potřebuje aktivační kód, který novému majiteli pošleme nebo ho chovatel spolu se zvířetem předá.

Štěňata a koťata budou do nového domova odcházet s pojištěním pro případ úrazu nebo nemoci s limitem 35 000 Kč, a to bez závazku chovatele nebo nového majitele. Nový majitel se může rozhodnout v pojištění pokračovat, případně si zvolit jinou úroveň pojistného program.